Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Prázdniny v Evropě


TENTO KVÍZ JIŽ BYL UKONČEN

VÝHERCEM (balíčku knihy a karetní hry) SE STÁVÁ: Veronika D.

Zkuste si nᚠprázdninový kvíz o cestování v Evropě!

Volný pohyb osob je jedním z hlavních výdobytků evropské integrace. Můžeme se svobodně pohybovat a žít v jakékoli zemi Evropské unie.  Navíc, a už cestujete letadlem, vlakem, lodí nebo autobusem, máte při cestování po EU určitá práva. Na to, že tomu tak vždycky nebylo, už občas zapomínáme. Nedávná pandemie koronaviru nám ukázala, že to, co považujeme za všední samozřejmost, se může během okamžiku změnit. 

A už letos vyrazíte do zahraničí nebo zůstanete doma, zkuste si naše otázky a uvidíme, zda jste cestovatelský znalec. Ptát se budeme jednak na turistické oblasti a regiony, ale také na praktické věci ze světa cestování a volného pohybu v EU. 

Soutěž trvá do pondělí 31/8/2020 včetně. Ze všech zúčastněných budeme losovat 1 výherce balíčku oblíbené knihy "Prázdniny v Evropě" a karetního kvízu na cesty "Evropa". Výsledky budou zveřejněny zde a na facebooku Eurocentra Ostrava.

Otázky najdete přímo zde (viz níže). Naskytne-li se vám problém s odesláním odpovědí, zkuste prosím jiný webový prohlížeč nebo nám své odpovědi pošlete na e-mail: eurocentrum.ostrava@euroskop.cz .

 

 


Kontaktní údaje

Jméno:*
Příjmení:*
E-mail:*
Kontrolní kód: * kontrolní kód
Zde opište kontrolní kód: *
* Povinné údaje


VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty