Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Kalendář akcí

Název akce Práce v institucích EU – jak na to?
Datum 06.11.2019 09:00 - 12:00
Typ akce Odborné semináře
Místo akce Moravskoslezský kraj / Ostrava / Vysoká škola PRIGO, Mojmírovců 42, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory, Aula
Popis akceChtěli byste pracovat v některé z institucí EU? Co obnáší výběrové řízení do institucí EU? A jak se nejlépe připravit na EPSO testy?

Možnost práce v institucích Evropské unie je určitě zajímavou příležitostí nejen z hlediska finančního. Pracovních pozic je zde nepřeberné množství - referenti, administrátoři, asistenti, překladatelé, tlumočníci, auditoři, právníci a další. Pokud jste tedy jazykově vybaveni (krom mateřského jazyka ovládáte minimálně 1 další evropský jazyk) a máte požadované vzdělání (ve všeobecných výběrových řízeních postačí bakalářský titul bez praxe), můžete se do výběrového řízení přihlásit. Nenechte si ujít tuto skvělou pracovní příležitost v mezinárodním prostředí!

Chcete-li pracovat v některé z institucí EU, důležitou podmínkou je úspěšné složení tzv. EPSO testů. První fáze výběrových řízení má svou specifickou metodiku, která není zaměřená na testování znalostí o EU, nýbrž na praktické schopnosti uchazečů řešit logické, verbální či numerické úlohy, které jsou pro správný výkon práce evropského úředníka stěžejní.

Přijměte proto pozvání na seminář, který je zaměřen na jejich řešení nanečisto. Zároveň Vás provedeme celou procedurou přijímacího řízení a poradíme Vám některé tipy a triky. Dozvíte se i o podmínkách  studijních a pracovních stáží v evropských institucích. Seminář povede Marcus Delacor, ředitel společnosti Euphorum a uznávaný expert na přípravu uchazečů na EPSO testy. 

  • Kdy: 6. listopadu 2019 9:00-12:00
  • Kde: Vysoká škola PRIGO, Mojmírovců 42, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory, Aula (otevřeno veřejnosti a dalším zájemcům)

Seminář bude probíhat v anglickém jazyce. Účast na semináři je zdarma! Občerstvení zajištěno. Seminář pořádá Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci s Úřadem vlády ČR. Děkujeme rovněž VŠ Prigo za spolupráci a hostitelství semináře.

Facebooková událost ke sdílení zde.

Zájemce prosíme o REGISTRACI do 5. 11. 2019 prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na mailu foniokova.lenka@vlada.cz !

Registrace na akci

Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Organizace*
Souhlasím se zpracováním. osobních údajů Úřadem vlády ČR v souladu s nařízením Nařízením (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů za účelem posílání. newsletterů a dalších informačních sdělení portálu Euroskop.cz. Tento souhlas může být kdykoli odvolán. *
VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty